Esti pregatit pentru o vacanta Smart?

Echipa noastra

Uniti prin competenta / Motivati prin performanta

Echipa noastra

Roxana Mihalache Travel Consultant

Contact roxana@vacantesmart.ro 0745.236.660
Expert in:
  • Bilete Avion
  • Pachete Vacanta
  • Evenimente

Alexandra Ciubancan Travel Consultant

Contact alexandra@smarttours.ro 0745.015.995
Expert in:
  • City Break
  • Pachete Vacanta
  • Bilete Avion

Andreea Muntean Travel Consultant

Contact andreea@vacantesmart.ro 0745.236.661
Expert in:
  • Pachete Vacanta
  • Exotice
  • City Break

Ruxandra Nechifor Travel Consultant

Contact ruxandra@vacantesmart.ro 0745.236.662
Expert in:
  • Croaziere
  • Pachete Vacanta

Ileana Ceacâru Travel Consultant

Contact ileana@vacantesmart.ro 0755.073.073
Expert in:
  • Bilete Avion
  • Business Travel

Mihaela Surducan Leisure Travel Manager

Contact mihaela@vacantesmart.ro 0753.55.00.55
Expert in:
  • Croaziere
  • Exotice
  • Ski
  • Ticketing

Noema Corcodel Business Travel Manager

Contact noema@vacantesmart.ro 0754.03.03.03
Expert in:
  • Exotice
  • Ticketing
  • Vacante Dinamice

Andreea Bălțatu Travel Consultant & Web Admin

Contact andreea.baltatu@smarttours.ro 0757.088.840
Expert in:
  • Cazari Interne
  • Pachete Vacanta
  • Web Support

Violeta Sovejanu Web Admin

Contact violeta@smarttours.ro

Tabita Iliescu Accounting

Contact tabita@smarttours.ro 0757.088.842

Iulia Dida Accounting

Contact iulia@smarttours.ro 0757.088.841

Melania Strâmbeanu Events & Marketing

Contact melania@smarttours.ro 0729.879.794
Expert in:
  • Teambuilding
  • Corporate Events
  • PR
  • Online Marketing & PR

Alexandru Pop Sales Manager

Contact alex@vacantesmart.ro 0745.74.75.75

Pentru a imbunatati experienta de vizitare a site-ului si a crea reclame relevante pentru vizitatorii nostri, acest site foloseste cookie-uri. Prin continuarea navigarii pe acest site, va exprimati acordul asupra utilizarii cookie-urilor. Aflati mai multe, inclusiv despre blocarea cookie-urilor