Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

Echipa noastra

Bootstrap Image Preview

Roxana Mihalache

Travel Consultant

Contact

roxana@vacantesmart.ro

0745.236.660

Expert in: Bilete Avion / Pachete Vacanta / Evenimente

Bootstrap Image Preview

Andreea Muntean

Travel Consultant

Contact

andreea@vacantesmart.ro

0745.236.661

Expert in: Vacante exotice / Pachete Vacanta / City Break

Bootstrap Image Preview

Ruxandra Nechifor

Travel Consultant

Contact

ruxandra@vacantesmart.ro

0745.236.662

Expert in: Croaziere / Pachete Vacanta

Bootstrap Image Preview

Ileana Ceacâru

Travel Consultant

Contact

ileana@vacantesmart.ro

0755.073.073

Expert in: Bilete Avion / Business Travel

Bootstrap Image Preview

Noema Corcodel

Business Travel Manager

Contact

noema@vacantesmart.ro

0754.030.303

Expert in: Exotice / Ticketing / Vacante Dinamice

Bootstrap Image Preview

Mihaela Surducan

Leisure Travel Manager

Contact

mihaela@vacantesmart.ro

0753.550.055

Expert in: Croaziere / Exotice / Ski / Ticketing

Bootstrap Image Preview

Andreea Bălțatu

Travel Consultant & Web Admin

Contact

andreea.baltatu@vacantesmart.ro

0757.088.840

Expert in: City Break / Pachete Vacanta / Bilete Avion

Bootstrap Image Preview

Tabita Iliescu

Accounting

Contact

tabita@vacantesmart.ro

0757.088.842

Bootstrap Image Preview

Iulia Dida

Accounting

Contact

iulia@vacantesmart.ro

0757.088.841

Bootstrap Image Preview

Alexandru Pop

Sales Manager

Contact

alex@vacantesmart.ro

0745.747.575